HAKKIMIZDA

İLKELERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti TRUVA PATENT müvekkillerinin iihtiyaçlarını analizlerle önceden belirleyerek yerinde ziyaretlerle gerekli işlemleri yaparak müşteri memnuniyetini en üst mertebede tutmak için tüm donanımları ile seferber eder.

Hızlılılık

Sınai Mulkiyet hakları hassas ve çok ciddiye alınması gereken konulardır. TRUVA PATENT olarak dakikaların bile önemli olduğunu gözardı etmeden müvekkillerinden gelen talepleri en geç 1 saat içinde ilgili kuruma gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Güven

Sektörümüzün en önemli eksikliklerinden birinin GÜVEN olduğunu bilen TRUVA PATENT müvekkilleri ile yapmış olduğu sözleşmelerde işlemlerin ivedi bir şekilde gerçekleşmesinin yanısıra onların güvenliği için azami özen göstermektedir.

Gizlilik

Sektörün en önemli kriterlerinden biri olan gizlilik ilkesine riayed eden TRUVA PATENT müvekkilleri ile yapmış olduğu sözleşmelerle gizlilik sözleşmesini ekleyerek müvekkillerinin güvenini kazanmakla beraber onların tüm güvenliğini sağlamayı amaç edinmiştir.

Şeffaflık

TRUVA PATENT olarak müvekkillerimizin doğru veya yanlış olmasına bakmaksızın bizim verdiğimiz bilgileri doğru olarak kabul etmesinden yola çıkarak tüm müvekkillerine en doğru bilgiyi en açıklayıcı bir şekilde anlatarak, müvekkillerinin de Sınai Haklar konusunda bilgilenmesini sağlamayı amaç edinmiştir.