HAKKIMIZDA

KURUMSAL

TRUVA PATENT, değerlerinden asla ödün vermeden güvene dayalı bir şekilde müvekkillerine ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

TRUVA PATENT, firmalarla beraber büyümek, rekabet güçlerini artırmak ve firma gücünü hem ülkemizde hem de uluslararası arenada taleplerine cevap vermek ve uzun ömürlü bir çözüm ortağı olarak sizlere hızlı, güvenilir, verimli, faydalı hizmetler ve çözümler sunmak için faaliyet göstermektedir. Bunun içinde 170'i aşkın ülkede Sınai Haklar konularında tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

TRUVA PATENT danışmanlık kelimesinin içini doldurarak, müvekkilerine butik danışmanlık ilkesi ile hareket edip en doğru yönlendirmelerle günümüzde firmaların yaşadığı doğru danışmanlık ibaresini hayata geçirmeyi ilke edinmiştir.

TRUVA PATENT, sektöründe uzun yıllar çalışmış, deneyimli, müvekkillerinin her zaman yanında olan, sanki onların bir çalışanıymış gibi menfaatlerini koruyup kollayan, ihtiyaçlarını ziyaretlerle tespit ederek çözüm ve stratejileri geliştiren genç, dinamik ve çalışkan bir çalışma ekibine sahiptir.

9.148

MARKA TESCİLİ

1.063

YURTDIŞI MARKA TESCİLLERİ

697

PATENT İŞLEMLERİ

2.344

MÜŞTERİ SAYISI